בוק בת מצווהבוק בת מצווה

צילום בוק בת מצווה מעניק חוויה ייחודית ומרגשת ששמורה לך הילדה שהופכת לנערה.
את מוזמנת לצילומי בוק הבת מצווה שלך בהם תעמדי באור הזרקורים, ותהיי דוגמנית ליום אחד.
הצילומים מתקיימים בסטודיו העשיר באביזרים, תלבושות ובדים, ומלווים במוסיקה שתבחרי.
במהלך הצילומים נעשה שימוש בסוגי תאורה שונים המייצרים אווירה מגוונת המאפשרת להפיק מדמותך תמונות מיוחדות ומעניינות ולהבליט את החן והתום שבך.
צילום בוק בת מצווה שהסטודיו מציע  שם דגש על צילום טבעי ואמנותי.
לכל ילדה יש העדפות וטעם  משלה, וליאת קשובה לסגנונה  הייחודי על מנת שהתמונות ישקפו את אישיותה.
את הצילומים מומלץ לקיים לפני האירוע בכדי שניתן יהיה להשתמש בתמונות באירוע עצמו כמצגת, כאלבום משולב ברכות או תמונה עם הקדשות.     
צפויה לך חוויה כיפית במיוחד ומזכרת לכל החיים.
 

 

בת מצווה בראש שלך

כשהולכים לערוך מסיבת בת מצווה צריך להכיר את הראש של נערת הבת מצוה. לא כל אחת אוהבת את כל מה שכל אחת אחרת אוהבת, למרות שהרבה בנות אוהבות דברים דומים. כדי לערוך מסיבת בת מצווה מתאימה ומדליקה עבור הנערה יש לדעת מה ישמח אותה ומה לא. רבים עורכים מסיבות בת מצווה באולמות אירועים או בגני אירועים בחוץ או במסעדות. הרעיון הוא להזמין את הקרובים והחברים הקרובים כדי לעשות שמח יחד. רבים דואגים גם לצילום בוק בת מצווה.

מסיבה למבוגרים ולבני הנוער יחד
בדרך כלל עורכים מסיבת בת מצווה לאחר שמזמינים את בני המשפחה, חברים קרובים של ההורים ואת החברים של נערת הבת מצווה. אירוע כזה יוצר פער בין המבוגרים והנוער שאוהב דברים אחרים מהמבוגרים. כדי לגשר על הפער ניתן להפיק כמה פרטים עבור המסיבה על מנת שכולם יוכלו ליהנות יחד.

הפקת שיר מיוחד לבת מצווה
שיר מיוחד עבור הבת מצווה הוא דבר שיכול להיות בלתי נשכח וכל האורחים ייהנו ממנו באופן מיוחד. מדובר על שיר שמדבר על הנערה או על חלומותיה ורצונותיה לעתיד בליווי מוסיקה או לחן מיוחד שניתן לבצע אותו באמצעות נגנים או באמצעות פלייבק. הכנת שיר לבת מצווה על ידי חברי הנערה או ידידיה יכול להוסיף נופך אישי לדבר ולהפוך אותו למסמר הערב.

הגעת נערת הבת מצווה בלימוזינה לאירוע
ניתן לתת לאירוע צביון של מסיבת כוכבים מהוליווד שבו נערת הבת מצווה מגיעה למקום בליווית חברותיה הקרובות בלימוזינה מפוארת. הלימוזינה תאסוף את הנערה וכמה מחברותיה הקרובות מן הבית ותעשה סיבוב בעיר של חצי שעה עד שתגיע לפתח מקום האירוע ששם יחכה לה שטיח אדום והאורחים יקבלו את פניה כמו כוכבת קולנוע.

מצגת לאירוע הבת מצווה
עריכת מצגת הפכה כבר מזמן לדבר שבשגרה, אבל כדאי להשקיע בה זמן ודמיון כדי שהמצגת תהיה באמת מדליקה ומבדחת. מצגת ניתן לערוך מקטעי וידאו שצולמו במהלך חייה של הנערה ותמונות סטילס שצולמו במהלך השנים וכדומה. פעמים רבות צילום שנועדו לבוק בת מצווה מופיעים גם במצגת זאת .ניתן להוסיף צילומים עכשוויים של חבריה המספרים עליה או של בני משפחה המדברים עליה ולתת לכל הדבר צורה של סרט דוקומנטרי, מקצועי ואיכותי.

שולחנות משחק במקום האירוע
מכיוון שמדובר באירוע משותף גם לבני נוער וגם למבוגרים ניתן להזמין שולחנות משחק שונים למקום כדי לאפשר לבני הנוער לשחק ולהעביר את הזמן בכייף. ישנם שולחנות משחק רבים כמו הוקי, כדורגל וכיוצא באלה שיהפכו את האירוע לשיחת היום בין החברים.

אוהל צילום
ניתן להזמין לאירוע הבת מצווה אוהל צילום שבו גם בני הנוער וגם המבוגרים נכנסים פנימה ומתלבשים בתלבושות של דמויות שונות (כמו תחפושות), ומצטלמים במקום יחד עם נערת בת המצווה, ולאחר מכן מרכיבים אלבום בת מצווה של כל המשתתפים באירוע. צילום אילו ישולבו בצורה יפה בתוך בוק בת מצווה.

מסיבת בת מצווה בחיק הטבע
רעיון נוסף לעריכת מסיבת בת מצווה הוא לעשות אותה בחיק הטבע במקום שערוך להפקת אירועים כאלה, אבל שיש ממנו נגישות לאטרקציות בטבע מסביב. זה יכול להיות טיול קצר בסביבה, משחקי חברה בשטח בהשתתפות בני הנוער והמבוגרים וכיוצא באלה. הפקת אירוע מסוג זה מצריך הכנות מראש, וכדאי לדעת היטב מה אוהבת הנערה כדי שהאירוע יהיה כפי שהיא רוצה מן הבחינה הזו.